Андрей Лашта

Выпускник группы по администрированию IP-телефонии Asterisk - Андрей Лашта

Профиль в FB - http://facebook.com/2SmackeD

Профиль в LinkedIn - https://ua.linkedin.com/in/sm4cked

 


У своїй професійній діяльності (системний адміністратор) кілька разів доводилося стикатися із Asterisk. Знання мої зводилися до того, що було розуміння що таке є і для чого воно призначено. Вирішив пройти спеціалізований курс по цій темі і натрапив на IT Education Center, що приємно здивував демократичною ціною. 
Навчання проходив віддалено. Лекції - цікаві, ніякої лишньої інформації. Все чітко і доступно. Вважаю, що інформації подається достатньо для того щоб повноцінно працювати з даним програмним продуктом.

Видно, що лектор володіє хорошим практичним досвідом і охоче ним ділиться. Також дуже добре, що запис лекції доступний після її завершення, це дуже допомагає при виконанні практичних завдань. Щодо самих практичних занять, то при віддаленому навчанні головне заставити себе почати щось робити).

Завдання поділені на декілька тем. Варто зазначити, що навики роботи з Linux є необхідними для успішного виконання завдань.

Хочу згадати слова лектора, який з самого початку мені сказав, що по завершенні курсу я зможу написати dialplan практично будь-якої складності. Чомусь мені в це не дуже вірилося, але зараз мушу визнати, що він був правий. Після виконання усіх практичних завдань в мене зявилося розуміння принципів і логіки роботи як в цілому, так і кожної конкретної функції.

Тому тим, в кого є інтерес до Asterisk, можу порекомендувати курси IT Education Center!