16 мая 2016

Николай Кунах

Выпускник группы Linux администрирования Начального уровня - Николай Кунах

Профиль в FB - https://www.facebook.com/profile.php?id=100001877544966

 


Закінчив курси Linux "Початковий рівень" в IT Education Center. Це не перші курси по Linux які я закінчив. Перші були - Linux LPI. Спеціально вирішив записатися на ще одні для порівняння.  Я був повний нуль в ОС Linux, і можу сказати, що даний курс був дуже корисний для мене, хоча деякий матеріал можна було би струткурувати логічніше, але можу зазначити, що даний курс набагато ближче до реалій, на відміну від Linux LPI:  більше практичних завдань, менше "води".

Великим плюсом є те що навчання відбуваеться через вебінари, немає необхідності їхати через все місто ввечері після роботи на заняття. Також завжди є можливість передивитися відеоурок і перечитати лекцію. (Хоча мінусом є те, що не зберігаеться доступ до матеріалів після закінчення курсу). Наприклад як це робить Cisco чи Linux LPI.

Викладачі привітні, готові завжди допомогти і відповісти на запитання, а практичні заняття мають більшу тривалість в порівнянні з іншими навчальними центрами.

Взагалі скрізь є свої плюси і мінуси, але той факт що я записався на наступний рівень Linux "Середній рівень" в IT Education Center говорить про те, що я рекомендую даний курс для вивчення і рекомендую дану Академію!